Kurumsal

Hakkımızda

ESC Demir Çelik End. Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında Bursa’da kurulmuştur. Üretimini tamamıyla firmamız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Standart ve Spesifik metal ambalajlar genellikle Lojistik, Stoklama ve Üretim proseslerini iyileştirme ve maliyetlerini düşürmek amacıyla kullanılmaktadır. Otomotiv ve Ana metal sanayinde yaygın olarak ürünlerimizi görmek mümkündür. Ürünlerimiz; geri dönüşüm, kullanım ömrü ve dayanımı sebebiyle müşterilerimize birçok avantajlar sağlamaktadır. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda tamamladığımız birçok başarılı proje bulunmaktadır. Bu da firmamızın sektöründe hızlı ve emin adımlarla büyüyen bir firma olmasını sağlamıştır. ESC, Metal ambalaj sektörüne katıldığı günden beri rekabetçi fiyat, kalite ve iş güvenliğini ön planda tutan ürünleri ile tercih edilen bir firma olmuştur. Tüm ekibimiz, müşterilerimizin bizlere duyduğu güvenin hiçbir zaman kaybetmemeyi ilke edinmiştir.

Uzman teknik kadromuz ile sürekli iyileştirme proseslerine odaklı, teknolojik alt yapısını her geçen gün geliştiren ve genişleten bir yönetim organizasyonuna sahiptir. 3D tasarım programları ile projelendirme, detaylı analiz ve prototip çalışmaları teknik ekimizle müşterimizin beklentilerini karşılayacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ana faaliyet konularımız,

  • Metal malzeme taşıma kasaları
  • Telli katlanabilir metal ambalajlar
  • Spesifik sehpalar ve kaynaklı aparatlar
  • Brandalı veya kumaş kaplamalı sehpalar
  • Özel amaçlı tekerlekli arabalar, treyler ve dolly uygulamaları

Üretim Tesisleri,

Ana fabrikamız, Bursa OSB Yeşil Cd. No:21 Nilüfer / Bursa adresindedir. 2700 m2 kapalı, 1300m2 açık olmak üzere toplam 4000m2 alana sahiptir. Yüksek miktarlardaki metal ambalaj ürünlerimizi, yeni teknoloji makine parkımız ve robot kaynak uygulamaları ile müşterilerimize sunmaktadır.

Besob Kestel tesisimiz, 300 m2 kapalı, 400 m2 açık olmak üzere toplam 700 m2 alana sahiptir. Besob tesisimizde Brandalı sehpa ve Özel amaçlı taşıma arabaları imalatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Besob tesisimiz ayrıca standart telli kasalarımızın stok sahası olarak kullanılmaktadır.

Çalı Sanayi tesisimiz, 500 m2 kapalı, 300 m2 olmak üzere toplam 800m2 alana sahiptir. Ana fabrika ve Kestel tesisimizin daha verimli çalışması amacıyla kurulmuştur. Telli kasa imalatları, kalıp ve şablon hazırlama ve Endüstriyel ürün imalatları bu tesisimizde gerçekleştirilmektedir.